"Не дитячі іграшки", патрульні виявили ймовірні "закладки" у плюшевій іграшці

 #Лисичанськ
      Минулої суботи, патрульні поліцейські отримали повідомлення від не байдужої мешканки кварталу Дружби народів, про те що у її будинку проживає підозріла сім’я на її думку, яка торгує наркотиками та на даний час вони можуть робити закладки роз’їжджаючи на своєму автомобілі.

      Прибувши за вказаною адресою, одночасно з патрульними у двір заїхав автомобіль схожий за описом, який надала заявниця. У автомобілі знаходились чоловік з жінкою та дитина. Спілкуючись з водієм патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. На вимогу інспекторів пройти огляд на стан сп'яніння, водій відмовився в присутності двох свідків. Під час поверхневої перевірки водія та автомобіля, інспектори виявили шприц з речовиною темно-жовтого кольору, походження якого громадян пояснити не зміг.

       Також увагу патрульних привернула іграшка дитини, яка була з одного боку розірвана та зчеплена шпилькою. Коли патрульні запитали чи не має заборонених речовин в іграшці, мати почала дуже нервувати. Як виявилось пізніше, у середині іграшки знаходились дев’ять згортків перемотаних синьою ізоляційною стрічкою з речовиною схожою на наркотичну. Відносно водія, патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) та викликали на місце події слідчих для встановлення всіх обставин по справі.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее