Співробітників Служби судової охорони почали використовувати бодікамери

     Починаючи з серпня поточного року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області розпочали використовувати під час несення служби в судових установах портативні бодікамери.

     Нагрудний відеореєстратор — автоматичний мобільний пристрій, призначений для ведення відео та аудіо запису, захищений від дії вологи, пилу і механічних пошкоджень. Пристрій створений для запису відео, аудіо, фотозображення подій.

     Застосування судовими охоронцями відеореєстраторів здійснюється з метою фіксації дій під час виконання функцій щодо:

— підтримання громадського порядку в суді;

— припинення проявів неповаги до суду;

— охорона приміщень суду, органів та установ системи правосуддя;

— забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу.

     У разі вчинення особою дій, що мають ознаки правопорушення, можливого ускладнення обстановки, виникнення конфліктних ситуацій під час несення служби, співробітник Служби судової охорони вмикатиме режим відеозапису реєстратора. Однак, під час розгляду справ у закритому судовому засіданні, крім випадків фіксації дій з припиненням проявів неповаги до суду або інших правопорушень, застосовувати камеру забороняється.

    Використання бодікамер під час несення служби в судах попередньо погоджено з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою.

      Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Похожие новости

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последнее в фотогалерее