Про роботу міської комісії з надання соціальних послуг

     Відповідно до норм чинного законодавства України в м. Лисичанську створена та працює міська комісія з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг із встановленням диференційованої плати (далі — комісія), яка розглядає питання щодо надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам та приймає в окремих випадках рішення про звільнення від плати за соціальні послуги. З 2010 року комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов.

      З початку 2020 року комісією було проведено 5 засідань та розглянуто 41 заяву від осіб, які потребують надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

      За результатами ретельного розгляду заяв та поданих документів, з урахуванням норм діючого законодавства, комісією були прийняті рішення задовольнити всі звернення про надання соціальних послуг в територіальному центрі: 4 — за рахунок отримувачів послуг, 2 — за рахунок третіх осіб, 29 — за рахунок бюджетних коштів, 6 — звільнено від плати.

      Повну інформацію про послуги територіального центру можна отримати за телефоном (06451)7 29 29, або в терцентрі щодня, крім вихідних, за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22Б.

      Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· Відбулася ХІХ сесія Лисичанської місь...

Последнее в фотогалерее