«Молодь Луганщини в сучасній бібліотеці»

      Під такою назвою, минулої п’ятниці, 14 серпня, біля центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи просто неба відбулась молодіжна вечірка-презентація, на яку завітали представники молоді зі всієї Луганської області.

      Для гостей вечірки колектив центральної бібліотеки підготував яскраву, насичену програму. На початку заходу з використанням мультимедійного обладнання була презентована діяльність центральної бібліотеки та бібліотек Лисичанської централізованої бібліотечної системи та детально розкрита грантова діяльність.

      До участі в презентації долучилась Вікторія Давиденко — поетеса, голова журі міського дитячо-юнацького літературного конкурсу «Проба пера», учасниця літературно-поетичного клубу «Натхнення», що діє у центральній бібліотеці. Вікторія розповіла присутнім як відбувся цьогорічний конкурс «Проба Пера» в умовах карантину та запросила всіх охочих взяти участь в конкурсі наступного року.

     Після презентації бібліотекарі запросили гостей на інтелектуально-розважальні локації. «Art-локації» дала змогу гостям не тільки переглянули виставу лялькового театру, але і самих взяли в ній участь. Локація «Book Party» познайомила із популярними книгами, якими зачитується українська молодь.

    Зробити селфі у фотозоні, відпочити в кріслах-мішках, поласувати смаколиками та заспівати караоке всі охочі змогли на локації «Relax Zone».

    Відділ культури

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее