Водна станція – це спортивно-оздоровча база

     21 вересня 2020 на базі Військово-цивільної адміністрації була проведена презентація соціального проєкту з реконструкції «Водної станції» від ГО «Місто-сад».

     Водна станція – це спортивно-оздоровча база, розташована на березі річки Сіверський Донець на межі трьох міст Луганської області: Лисичанськ, Севєродонецьк, Рубіжне.

     Менеджер проєкту Ольга Гвоздик розповіла історію Водної станції, цілі реконструкції та показала план майбутнього відновленого об'єкту. Головна ціль проєкту – створити вільний простір для молоді та заняттям спорту. Проєкт передбачає встановлення мультифункціональних майданчиків, тренажерної зали під відкритим небом, бігові доріжки та інше.

     Влітку ГО «Місто-сад» проводив онлайнфлешмоб, ідея якого – привернути увагу спортивної молоді до проєкту. Студентки Лисичанського педагогічного коледжу Федотова Олена (4АТ), Мальцева Ангеліна (3АПО), Пронька Валерія (2АПО) взяли участь у флешмобі та отримали призи. Бажаємо успіху в проєкті та сподіваємось, що вже скоро молодь зможе вільно займатись спортом на новому просторі!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее