Луганська обласна державна адміністрація

                           Луганська обласна державна адміністрація
       Оперативна інформація щодо ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з лісовими пожежами на території Луганської області станом на 6 годину 2 жовтня

      На території Луганської області продовжується гасіння понад 30 пожеж.

      Найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапив 31 населений пункт.

     З найбільш складних 8 осередків 1 осередок (№1) між населеними пунктами Байдівка та Половинкине (Старобільський район) о 12 год. 30 хв. 1 жовтня ліквідовано. Продовжується гасіння 7 основних осередків:

     осередок № 2 між селами Піщане, Нижньотепле, Артема (Станично-Луганський район). Загоряння очерету та сухої рослинності на площі понад 110 га.

     осередок № 3, поблизу Трьохізбенки (Новоайдарський район) та поширився до Сєверодонецька (за даними лісгоспів вогнем пройдено близько 11 тис. га).

     осередок № 4 поблизу с. Вільхове (Станично-Луганський район) вогнем пройдено 1 тис. 100 га лісу.

     осередок № 5 поблизу с. Болотене (Станично-Луганський район) загоряння понад 6 га очерету та сухої рослинності, вогнем пошкоджено 4 будинки (1 житловий, 3 нежилих).

    осередок № 6 поблизу сіл Лобочеве, Геєвка (Станично-Луганський район) сталася лісова пожежа на площі 300 га.

      осередок № 7 між с. Чмирівка та Запорізьке (Старобільського району) сталося загорання лісової підстилки на площі близько 50 га.

      осередок № 8 внаслідок поривчастого вітру змінних напрямків верхова пожежа розповсюдилась на дачний кооператив поблизу с. Олександрівка (кількість будівель уточнюється), с. Гаврилівка, с. Пурдовка, с. Боровеньки на площі понад 1 тис. га. Попередньо жертв та постраждалих немає. До гасіння залучено 102 чоловіка особливого складу та 23 одиниці техніки ДСНС.

      За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем усіх 8 осередків складає понад 13 тис. га.  Внаслідок пожеж загинуло 9 осіб та 17 осіб госпіталізовано. За оперативними даними вогнем пошкоджено понад 250 будівель. Авіацією ДСНС протягом 1 жовтня на території Луганської області здійснено 60 скидів 246 тон води.

      Під час гасіння пожеж евакуйовано 150 осіб, у тому числі із сіл: Муратове – 35 осіб (розміщено в смт Новоайдар у школі та лікарні), Воронове – 40, Сиротине – 25, Осколонівка – 20, Олександрівка – 30 (евакуйовані із трьох сіл розміщено у м. Сєвєродонецьк).

      Всього до гасіння залучено 2 тис. 557 чоловік та 264 од. техніки, у тому числі від ДСНС - 687 чол., 158 од. техніки (Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Полтавська та Харківська області), у тому числі 3 літаки АН-32 П та 3 вертольоти ДСНС.

      Роботи проводяться у цілодобовому режимі. Координацію дій сил на місці пожежі здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Розгорнуто пересувний пункт управління ДСНС. За прогнозом Укргідрометцентру на території Луганської області на 2 жовтня мінлива хмарність без опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с., температура повітря вдень від 19 до 24 градусів.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее