Безпечний інтернет: корисні поради батькам

               Безпечний інтернет: корисні поради батькам

    Безпека дітей — це пріоритетне завдання для батьків. Для того, аби зробити Всесвітню мережу не тільки корисною, але й безпечною, ми підготували для батьків прості рекомендації.

    Що гарантує безпеку дитини в інтернеті?

 🔖 Довірливе спілкування з батьками
Не повинно бути таких тем, які дитина боялася б обговорювати з батьками й питань, які дитина посоромилася би поставити. Батьки — це головні експерти в її життєвих ситуаціях.

 🔖 Врахування вікових особливостей дітей
Діти різного віку відрізняються інтересами, розуміннями навколишнього світу й реакцією на різні події. Дуже важливо визначити обсяг необхідного інтернету дітям, того чи іншого віку.

 🔖 Сімейний коннект
Зробіть мобільний інтернет новим засобом сімейного спілкування. Під час спільного відвідування інтернету, ви можете розповідати дитині про культуру поводження в мережі, звертати увагу на сховані погрози, аналізувати реакцію на негативну інформацію тощо.

🔖 Культура в інтернеті
Віртуальний світ вимагає такого ж коректного поводження, як і реальний. Намагайтеся донести дитині, що людині, яку скривдили в інтернеті, так само боляче, якби це відбулося при особистій зустрічі.

 🔖 Особистий простір
Поясніть, що як і в реальному житті дитина не пустить до своєї кімнати грати чужих, незнайомих людей і не стане розповідати про себе стороннім дорослим, так і в мережі варто оберігати свій особистий простір. Для цього в інтерактивному спілкуванні варто використати псевдоніми-ніки — віртуальні імена та паролі.

 🔖 Фільтрування та захист
Технології безпеки, що постійно з’являються, здатні не тільки захистити мобільний телефон і комп’ютер, а й вберегти дитину від помилок. Встановлюйте антивіруси та спам-фільтри.

 🔖 Дорослий контент
Намагайтеся разом із дитиною, знайти коло корисних безпечних сайтів.
Ніколи не відмовляйте в поясненні, якщо дитина звернулася до вас із питанням на делікатну тему. Дитина повинна знати, що від вас вона може отримати всі необхідні роз’яснення.

 🔖 Кіберзлочинці та шахрайство в мережі
Програйте і проговоріть із дитиною ситуації, коли хтось занадто нав’язливо цікавиться особистою інформацією. Вона повинна навчитися автоматично відповідати або виконувати певні дії. Наприклад — виходити із чату й обов’язково розповідати вам про такі спроби! А вам маєте обов’язково повідомляти про інциденти адміністрації сайту, а в окремих випадках — поліцію.

    Дбайте про найдорожчих 👨‍👩‍👧‍👦

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее