Лисичанськ візьме участь у фестивалі соціальних інновацій та нової музики Plan B

     Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B відбудеться 14-15 листопада: подія поєднає три міста в онлайні — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ, передає Зміст з посиланням на дані організаторів фестивалю.

     Так, кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об'єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

     Фестиваль має дві основні частини: конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night. На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. Plan B Day — це мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів, кейси від соціальних підприємців, міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення, відкриті інтерв'ю про тренди соціальних інновацій, лекції щодо можливостей фінансування проектів.

     Plan B Night розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців.

     Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

    Для тих, кому потрібні нові зв'язки та ідеї, Plan B влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

    Над програмою наразі працюють організатори з Іншої Освіти і таких формацій як Detali з Івано-Франківська, ShumRave зі Слов'янська, «гарелея неотодрешь» з Лисичанська й Next Sound з Києва.

    Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Щодо надання інформації, медіа-партнерства, спецпроєктів та інтерв’ю: Тома Лазаренко, tamara.lazarenko@gmail.com, +38(093)298 73 63. 

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

Последнее в фотогалерее