Патрульні склали два протоколи на водійку, що влаштувала перегони з поліцейськими у Сєвєродонецьку та пошкодила службовий автомобіль

      Патрульні склали два протоколи на водійку, що влаштувала перегони з поліцейськими у Сєвєродонецьку та пошкодила службовий автомобіль

      Повідомлення про агресивну поведінку водія Toyota FJ Cruiser та можливе його перебування у стані сп’яніння отримали патрульні минулого ранку. За декілька хвилин поліцейські виявили вказаний у повідомленні автомобіль, водій якого проігнорував вимогу про зупинку та почав набирати швидкість, намагаючись втекти.

      Під час переслідування порушника, на перехресті вул. Донецької та Федоренка, водій Toyota не надав переваги у русі службовому автомобілю поліції охорони та скоїв зіткнення. Після скоєння ДТП водій продовжив спробу втекти та за кількасот метрів був зупинений.

      За кермом Toyota патрульні виявили молоду жінку та пасажира у салоні авто. Ознак сп’яніння у громадянки не було. За порушення ПДР, не виконання вимог про зупинку, скоєння ДТП та залишення місця його вчинення, водійка отримала від патрульних 2 протоколи за ст. 124 та 122-2 КУпАП.

      Патрульна поліція Луганської обл.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Отлично! Отлично! 100% [1 Голос]
Очень хорошо Очень хорошо 0% [Нет голосов]
Хорошо Хорошо 0% [Нет голосов]
Удовлетворительно Удовлетворительно 0% [Нет голосов]
Плохо Плохо 0% [Нет голосов]

Последнее в фотогалерее