Більше мільйона гривень надійшло на рахунок для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожеж у Луганській області

     Більше мільйона гривень надійшло на рахунок для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожеж у Луганській області
     Кошти надходять як від населення, громадських організацій, так і від державних установ. Зокрема, до надання допомоги долучилися департаменти та управління Луганської обласної державної адміністрації, від яких надійшло майже 400 тисяч гривень.
     «Дуже радію з того, що така величезна кількість людей відгукнулася та не залишилась осторонь від чужої біди. Кошти надходять й по цей день: від ста гривень до сотень тисяч. Дякую усім небайдужим»,  – сказав очільник області Сергій Гайдай.
Нагадаємо, раніше Сергій Гайдай анонсував, що облдержадміністрація перерахує одноденний заробіток працівників для допомоги погорільцям.
     Також до благодійності долучилися ТОВ «Луганськгаз збут», Сєвєродонецька ТЕЦ, Сєвєродонецька та Лисичанська ВЦА, ДУ «Луганський обласний контактний центр», Державний архів Луганської області, Сватівська райдержадміністрація, Сватівська районна рада, Кремінська райдержадміністрація, приватні підприємці.
     Збір коштів триває. Рахунок у Приватбанку № UA813047950000026004053732665, карта 5169 3305 2295 6553. 
     Луганська обласна державна адміністрація

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· Шановні громадяни, постраждалі внаслі...

· Порядок призначення та надання населе...

Последнее в фотогалерее