У Сєвєродонецьку через порушення ПДР у ДТП травмовано дитину


      Вчора, близько 13 години надійшло повідомлення про те, що громадянин керуючи автомобілем Chevrolet Aveo та рухаючись по просп. Гвардійському, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу не зменшив швидкість та не зупинився, для надання переваги у русі пішоходу, внаслідок чого здійснив наїзд на малолітню дитину.
 
      Внаслідок ДТП 9-ти річний хлопчик отримав тілесні ушкодження. Попередня правова кваліфікація за ч. 1 ст. 286 КК України.

      Шановні водії! Нагадуємо, що згідно ПДР водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

      Також нагадуємо пішоходам, що забороняється виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху, а також раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід. Дотримуйтесь ПДР та бережіть себе!

Похожие новости

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

Последнее в фотогалерее