Ймовірно наркотичну речовину, патрульні виявили в пачці насіння

     Ймовірно наркотичну речовину, патрульні виявили в пачці насіння

     Все частіше патрульні стикаються зі знахідкою речовин, схожих на наркотичні, у неочікуваних місцях. Цього разу, завдяки пильності та професіоналізму, інспектори роти тактико-оперативного реагування, виявили ймовірно наркотичні речовини в пачці насіння.

      Подія трапилась у Лисичанську, на вулиці Маріупольській. Приблизно пів на 16 годину, інспектори помітили дівчину, яка своєю поведінкою викликала підозру у поліцейських.

     Під час бесіди з дівчиною, інспектори помітили, як із кишені виднівся пристрій для вживання наркотичних речовин. Також громадянка зізналась, що має при собі заборонені речовини, а саме «Сіль», яку придбала для власного вживання.

      На місце події, патрульні викликали слідчих для подальшого з’ясування обставин по справі.

      Нагадуємо👇🏼👇🏼👇🏼
      За виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.

📌Згідно зі ст. 309 ККУ — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

📌Згідно зі ст. 44 КУпАП — незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах — тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Похожие новости

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последнее в фотогалерее