У Лисичанську оцінять роботу по організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей

У Лисичанську оцінять роботу по організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей

Виконком Лисичанської міської ради затвердив положення "Про міський огляд роботи на кращу організацію літнього відпочинку і оздоровлення дітей в 2011 році". Таке рішення було прийняте на засіданні виконавського комітету 5 квітня 2011 року.

Метою огляду вказується посилення уваги профспілкових комітетів усіх рівнів, адміністрацій трудових колективів підприємств, установ і організацій до оздоровчої роботи з дітьми і підлітками, їх відпочинку в літній період.

На думку членів виконавського комітету, огляд повинен сприяти збереженню мережі і зміцнення матеріально-технічної бази дитячих оздоровчих закладів, їх ефективному використання протягом оздоровчого сезону, а також вдосконаленню змісту і форм виховної, спортивно-оздоровчої і масової роботи з дітьми в оздоровчих установах і закладах за місцем проживання. Крім того, як одне із завдань огляду вказується залучення засобів з різних джерел і ресурсів для організації оздоровчої роботи з дітьми.

У огляді візьмуть участь підприємства і установи незалежно від форм власності, дитячі оздоровчі заклади і дитячі оздоровчі табори усіх типів.

Переможці огляду будуть визначені на підсумковому засіданні міської Координаційної ради з питань організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків в серпні 2011 року.

Інформує сайт "Лисичанської міської ради"

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее