Прощання з Інною Гудковською.

Прощання з Інною Гудковською.
      
Прощання з Інною Гудковською.16 квітня Лисичанськ прощався з талановитою місцевою поетесою, однією з найпомітніших творчих особистостей міста - Інною Євгенівною Гудковською. Вона залишила цей світ 15 квітня о 5-й годині ранку 10 хвилин. Ця не схожа на інших талановита жінка пішла з життя на 69-му році, не доживши до свого сімдесятиріччя усього 2 місяці. Поруч з нею не було рідних людей. Мама Інни Євгеніївни, талановита лисичанська художниця, померла у 1993 році. А через 9 років, у 2002-му, не стало і батька, який багато зробив для нашого міста, для його історії. Єдиний двоюрідний брат Інни Євгеніївни який мешкає у Санкт-Петербурзі, приїжджав до неї щороку.
       Не стало чудової поетеси, але шанувальники її творчості та друзі ніколи не забудуть ім’я Інни Гудковської. Народилася вона 20 червня 1942 року. Через свою інвалідність вона з дитинства вчилася сприймати цей світ, любити та захоплюватись його красою. Важка хвороба – поліомієліт - не зломала її, а навчила стійкості та витривалості. Характер цієї цікавої жінки був дуже твердим та незламним, але водночас не позбавлений і людських слабкостей. Вона жила коханням, хоча і гостро відчувала свою самістність. І тому рятівним кругом в її житті стала поезія.
       Філолог за освітою, Інна Гудковська працювала учителем та бібліотекарем, багато років вона була керівником студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у колишньому будинку піонерів. Педагог, талановита художниця і поетеса, член міжрегіонального союзу письменників та міського літературного об’єднання «Істок», лауреат літературних премій ім. Володимира Сосюри та Володимира Даля Інна Гудковська залишила на згадку своїм друзям і прихильникам п'ятнадцять поетичних збірок.
       Провести Інну Гудковську в останню путь прийшли друзі, прихильники її творчості та колеги, з якими вона працювала колись. Інна Євгенівна прощалася з Лисичанськом, з Центром по роботі зі школярами та молоддю - творчим місцем, якому вона присвятила багато років свого життя. Прощальні слова і вірші на честь Інни Гудковської прочитали її друзі-поети: Михайло Лисицький, Алла Проневич, Анатолій Алєксєєнко, Марія Півень.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее