29 серпня пройшла чергова сесія міської ради

29 серпня пройшла чергова сесія міської ради

29 серпня, на чергової сесії Лисичанської міської ради депутати уточнили показники міського бюджету на 2011 рік, внесли зміни до міської програми природоохоронних заходів на 2011 рік, затвердили Положення про цільовий фонд Лисичанської міськради.

Крім того, в ході сесії було прийнято звернення до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з метою звернути увагу на ситуацію що склалася на ПрАТ «Лисичанський склозавод« Пролетарій ».

У зв'язку зі складною економічною ситуацією на ринку важливим для міської влади є збереження ще працюючих промислових підприємств, від яких залежить доля ряду підрядних і обслуговуючих організацій.

У зверненні наголошується, що за останні роки на тлі зростання обсягів виробництва на заводі, його частину на внутрішньому ринку зменшується за рахунок все більшого зростання імпорту, що ввозиться в Україну і реалізується за демпінговими цінами.

Таким чином, депутати вважають, що дана ситуація вимагає негайного введення антидемпінгового мита на флоат-сткло, яке виробляє склозавод «Пролетарій».

Також, були розглянуті наступні питання: про внесення змін до рішення міської ради № 1511 від 10.08.2010 року «Про організацію виїзної торгівлі на території рр.. Лисичанська, Новодружеська та Привілля »; про регулювання земельних відносин; про функціонування спеціалізованих шкільних навчальних закладів в 2011-2012 навчальному році та ряд інших питань.

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· Відбулася ХІХ сесія Лисичанської місь...

Последнее в фотогалерее