Реалізація алкогольних напоїв

Реалізація алкогольних напоївРеалізація алкогольних напоїв з ознаками підробки. Співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька, спільно з працівниками регіонального управління Департаменту САТ ДПА України в Луганській області, в одному з магазинів м. Лисичанська був встановлений факт реалізації та зберігання алкогольних напоїв з марками акцизного податку Україні з ознаками підробки.

В ході перевірки встановлено, що в даному магазині підприємець здійснював реалізацію і зберігання алкогольних напоїв з марками акцизного податку Україні з ознаками підробки.

За результатами перевірки було вилучено понад 160 пляшок алкогольних напоїв обклеєних марками акцизного податку з ознаками підробки, орієнтовною вартістю понад 4 тис. грн.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Реалізація піратської продукції

Співробітниками податкової міліції ДПІ у м. Сєвєродонецьку при проведенні заходів, спрямованих на попередження порушень чинного законодавства, було встановлено факт реалізації аудіовізуальної продукції без контрольних марок України встановленого зразка на торговій точці, розташованій в одному з магазинів м. Сєвєродонецька

За результатами перевірки DVD - диски на загальну суму понад 20 тис. грн. без контрольних марок України (виробництво Російської Федерації) були вилучені з метою прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.

У діях підприємця вбачаються ознаки складу злочину передбаченого ст. 203-1 КК України.

Проводиться подальша перевірка.

Незаконна реалізація DVD і CD - дисків на території автовокзалу м. Рубіжне

Співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька, був встановлений факт реалізації в м. Рубіжне підприємцем аудіовізуальної продукції, а саме DVD і CD - дисків, без контрольних марок України встановленого зразка.

За результатами перевірки аудіовізуальна продукція, а саме DVD - диски на суму більше 42 тис. грн. і CD - диски на суму 5 тис. грн. без контрольних марок України (виробництво Російської Федерації) були вилучені з метою прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.

У діях громадянки вбачаються ознаки складу злочину передбаченого ст. 203-1 КК України.

Директор одного з підприємств м. Сєвєродонецька ухилився від сплати страхових внесків

У відношенні директора одного з підприємств м. Сєвєродонецька за матеріал співробітників податкової міліції порушено кримінальну справу за фактом несплати податків в пенсійний фонд (ч.3 ст.212-1 КК України), який діючи умисно, в порушення чинного Законодавства України, не нарахував і не сплатив внески на загальнообов'язкове пенсійне страхування та єдиний внесок у пенсійний фонд Україна в сумі понад 900 тис. грн., що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України грошових коштів у великих розмірах.

Ведеться слідство.


Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее