Експлуатація автокав’ярень.

Експлуатація автокав’яреньЕксплуатація автокав’ярень. До відома суб’єктів господарювання, населення! Автокав’ярні є потенційно небезпечними, оскільки ці автомобілі, які обладнані кавоварними апаратами, використовують балони із скрапленим газом, що може привести до травмування людей. Розташовують їх, як правило, в місцях масового перебування людей.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 р. № 1107 суб’єкти господарювання, які експлуатують автокав’ярні, повинні мати дозвіл органів Держгірпромнагляду України на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки та використання небезпечних речовин (пропан-бутан).

Працівники, що працюють в автокав’ярні зобов’язані проходити навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці. Необхідна експлуатаційна документація (паспорти) на автокав’ярні, також призначаються відповідальні особи за справний стан і безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском.

Крім того, нормативними актами не передбачено використання газових балонів в містах масового перебування людей.

З метою дотримання суб’єктами підприємницької діяльності вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, недопущення нещасних випадків, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається з проханням повідомляти про випадки експлуатації на території міста Лисичанська автомобілів, які обладнані кавоварними апаратами з використанням балонів із скрапленим газом (пропан-бутан), за телефоном 7-35-53.

Управління праці та соціального захисту населення

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее