У Луганську відкрилось регіональне відділення акредитованого центру сертифікації ключів

Сьогодні у Луганську розпочав роботу регіональний сектор реєстрації користувачів акредитованого Центру сертифікації ключів Державної податкової служби України. Він забезпечує видачу та реєстрацію електронних ключів на безкоштовній основі платникам податків Луганської області для подачі електронної звітності по e-mail.

Подання податкової звітності в електронному вигляді по e-mail — це швидкий та зручний спосіб звітності. Кожного місяця їм користується все більш платників податків. Адже це — значне заощадження часу та витрат на придбання бланків. Крім того, це безконтактне спілкування платників з податківцями дозволяє уникнути черг в податкових інспекціях.

Платники податку на додану вартість вже оцінили переваги такого способу звітності — 97 відсотків таких платників звітували по e-mail у травні поточного року.

Сектор реєстрації користувачів при ДПС у Луганської області Центру сертифікації ключів ДПС України знаходиться за адресою: м. Луганськ, вул. Тімірязєва, 12-а (район зупинки «квартал Гайового»), телефон — (0642) 599-773.

Центр працює з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 13:45), у п’ятницю — з 9:00 до 16:45 (перерва з 13:00 до 13:45). Вихідний — субота та неділя.

Прес-служба ДПС у Луганській області
источник

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее