Фірташ може придбати Лисичанський НПЗ?!

Новина про придбання Дмитром Фірташем одного з нафтопереробних заводів в Україну недавно з'явилася на початку цього літа. Інформагентство «Інтерфакс-Україна», посилаючись на українського бізнесмена, повідомило, що до кінця поточного року угода з придбання одного з НПЗ в Україну, за умови домовленості, може відбутися.

Експерти припускають, що Д.Фірташ може придбати Лисичанський або Херсонський НПЗ. Останнім частково володіє депутат ВР від Народної партії Ігор Єремєєв, який у 200 році Придибало пакет акцій цього підприємства.

Як повідомляють в Group DF, їхній керівник планує побудувати на місці Херсонського заводу нафтохімічний комбінат, який буде виробляти 4,5 мільйона тонн нафтопродуктів і реалізовувати їх на території Україні. Бізнесмен планує інвестувати близько 2,5 млрд доларів, про це сам Дмитро Фірташ повідомив в інтерв'ю журналу «Експерт» в травні цього року. Але переговори ведуться і з власниками інших НПЗ.

Нагадаємо, що в Луганській області підконтрольна українському підприємцеві компанія OSTCHEM Holding AG володіє Сєвєродонецьким "Азотом"

Прем'єр М.Азаров повідомив, що першочерговим завданням для уряду є запуск всіх НПЗ в Україну. На поточний момент в країні працює дві з семи нафтопереробних заводів. За 5 місяці 2012 року поставки сировини для НПЗ скоротилися на 35,3% в порівнянні з поточним роком.

Похожие новости

· Лисичанський міський голова зустрівся...

· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

· Лисичанский НПЗ прекратил выпуск бенз...

Последнее в фотогалерее