Лисичанськими податківціями мобілізовано 65013,4 тисячи гривень податку на доходи фізичних осіб

З 1 січня 2012 року набув чинності Закон України від 04.11.2011р. № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», яким передбачено, що платники єдиного податку I-II груп можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більше як до кінця поточного звітного року (пункт 295.1 статті 295).

Як наслідок, у поточному році надходження по єдиному податку від СПД — фізичних осіб склали 2166,5 тис.грн., що на 1170,3 тис.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 117,5 відсотка.

З початку 2012 року, до місцевого бюджету лисичанськими податківцями мобілізовано 65013,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 2,4 тис.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 2,4 відсотка.

Частка надходжень податку на доходи фізичних осіб до фактичних надходжень в цілому до загального фонду місцевого бюджету склала 85,5 відсотка.

Управлінням оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську, з початку року, забезпечено надходження до державного бюджету податку на додану вартість з СПД-фізичних осіб 598,6 тис.грн., що на 185,5 тис.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 44,9 відсотка.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м.Лисичанську

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее