У Лисичанську не зареєстровано жодного випадку захворюваності на грип серед дітей (фоторепортаж)

   У Лисичанську не зареєстровано жодного випадку захворюваності на грип серед дітей, але випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій аж занадто.

   Якщо вчасно і правильно не почати лікування, підвищується ризик ускладнень у вигляді пневмоній чи бронхітів. Особливо це стосується вразливого дитячого організму. У малюків віком до одного року респіраторні інфекції протікають важче, ніж у дітей старшого віку. Тому приділяйте більше уваги профілактиці, щоб своєчасно попередити вірусну інфекцію.

   Якщо температура на вулиці падає до 10 градусів морозу, маленьким дітям лікарі взагалі не радять виходити на вулицю. А от старших вдома ну ніяк не втримаєш. Завідувачка дитячим інфекційним відділенням №2 Лисичанської міської дитячої лікарні Надія Власенко, радить батькам слідкувати за тим, як одягаються діти. Після прогулянки дитину треба одразу ж переодягнути у суху теплу одежу.

   Якщо промочили ноги - розтерти їх розчином спирту з водою у співвідношенні 1:1, напоїти чаєм. З метою профілактики, лікарі радять більше вживати овочів та фруктів, побільше пити соків фреш. Зелений чай з медом, лимоном та імбиром також те, що треба. Та якщо ви не впевнені, що отримуєте достатню кількість корисних речовин з продуктами харчування, тоді варто замислитися про прийом вітамінів. Яких саме - порадить лікар.
Лисичанск инфо

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее