До уваги платників податків мм. Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

Не потрапити на гачок
Протягом 2012 року на території Луганської області мали місце непоодинокі випадки шахрайських дій з боку невідомих осіб, які телефонуючи з невідомих або скритих номерів приватним підприємцям через засоби мобільного зв’язку, вимагали з надуманих підстав від імені керівників податкових органів грошові кошти. По двом з таких випадків вже порушено кримінальні справи.

У зв’язку з зазначеними фактами Державна податкова служба у Луганській області офіційно повідомляє, що до зазначених вище фактів не має ніякого відношення.

Особи, що намагаються за рахунок податкових органів отримати таким чином певні кошти, повинні розуміти, що переступають межу Закону, який розцінює зазначені дії як кримінально каране діяння.
Шановні платники податків, не дайте себе ошукати шахраям, не відповідайте на погрози з боку уявних податківців та не віддавайте свої гроші незнайомим особам.

У разі виникнення зазначених обставин телефонуйте за номером (0642) 50-76-82 та звертайтесь до органів МВС.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську ДПС у Луганській області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області УВБ ДПС Україн

Похожие новости

· До уваги забудовників індивідуальних ...

· До уваги працівників та пенсіонерів, ...

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

Последнее в фотогалерее