24 грудня, Лисичанськ простився з Лідією Хилькевич

   У понеділок, 24 грудня, Лисичанськ простився з головним редактором регіональної газети "Новий путь", члена Національної спілки журналістів України  Лідією Хилькевич. Лідія Хилькевич пішла з життя у 42 роки. Її молодість, її творчий шлях обірвала важка хвороба.

   Журналістський шлях Лідії Хилькевич почався з газети "Новий путь", до творчої родини якої вона увійшла в 2002 році. З 2006-го, очоливши печатне видання, вона внесла суттєві зміни у зовнішній вигляд газети, перейшовши на повно-кольоровий друк.

   Лідія Хилькевич була справжньою творчою особистістю, а тому й стала гарним газетярем, змінивши професію учителя на журналістську діяльність.

   Вона до останнього приховувала смертельну хворобу. Нічим не виказуючи своє погане самопочуття, залишалася такою ж діяльною та життєрадісною, віддаючи себе улюбленій роботі.
 
   24 грудня Лідія Хилькевич здійснила свою останню подорож до. Поховали Лідію Хилькевич в землі своєї малої Батьківщини - с. Петрівка-1, Донецької області, де 42 роки тому народилася ця світла людина.  Це було її останнє бажання.
Лисичанск инфо

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

Последнее в фотогалерее