Підведені підсумки обласної виставки - конкурсу новорічних прикрас «Зимові фантазії» у рамках акції «Єднання дитячих сердець»

   Згідно з планом роботи управління освіти і науки Луганської обласної держадміністрації на базі Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді протягом грудня 2012р. проводилась обласна виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії».

   У виставці-конкурсі взяли участь 522 учні шкіл та позашкільних навчальних закладів, які представили 514робіт: новорічні прикраси, карнавальні маски, костюми та композиції. Роботи виконані з паперу, бісеру, тканини, ниток, хутра, глини, тіста, пластиліну, дерева, соломи, лози, ялинкових гілок, одноразового пластикового посуду та інших матеріалів у різноманітних техніках (пап’є-маше, паперопластика, квілінг, орігамі, торцювання, аплікація, втинання, вишивка, флористика, плетіння з бісеру, ліплення тощо).

   Новорічні прикраси, які були представлені у широкому аспекті, відображали творчі думки, емоційність образу та фантазії їх авторів, підкреслюючи зовнішнім виглядом доброту і життєрадісність дітей.

   Велику кількість призових місць зайняли школярі та вихованці позашкільних закладів Лисичанська, у черговий раз продемонструвавши високий рівень художньої майстерності та яскраву фантазію.

   Перелік переможців дивитись за наступним посиланням Лисичанський центр науково-технічної творчості
   Информация Лисичанского горсовета

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее