Сміттєзвалище – проблема соціальна (фоторепортаж)

   Мешканці будинку №302 по вулиці Свердлова скаржаться на сміттєзвалище, яке утворилося навколо контейнеру для сміття. Люди втратили спокійне життя, коли  восени поруч з їх двоповерховим будинком поставили контейнер. Сміття по всьому двору розтягують собаки. Їх тут багато. Вони злі і кидаються на людей.

   Контейнер для сміття було встановлено для приватного сектору. А раз так, то прибирати навколо нього двірники ЖЕКу не повинні. І до обов’язків водіїв КАТП теж не входить така функція.  Доки що частину сміття приховує сніг. Якщо так буде продовжуватись далі, то усього за півроку все це може вирости у велике сміттєзвалище. Тоді навести лад буде ще складніше. Вихід треба шукати зараз. Прибирати біля контейнеру мешканці цього району не бажають. Та й миритися з антисанітарними умовами теж не хочуть.  

   Приблизно половина мешканців 200-квартирного будинку №352 по вулиці Свердлова виносять сміття прямісінько під вікна першого під’їзду. Теж саме роблять і його жителі. Декілька місяців тому тут стояли контейнери для сміття. Їх прибрали, коли у дворі будинку поклали новий асфальт. Контейнери перенесли на інший бік будинку. Але людям це не до вподоби. Вони продовжують смітити у себе під вікнами, виправдовуючи себе та своїх сусідів.

   Щодня двірник ЖЕК №1 розвішує об’яви зі зверненням до людей. Щодня їх зривають мешканці будинку. Ситуація не змінюється. У дворі будинку завжди безліч бродячих собак. Вони живуть біля першого під’їзду, поруч зі сміттєзвалищем. Ані їх агресія, ані антисанітарні умови людей не хвилюють. Вражає їх відношення до свого двору і ставлення до цієї проблеми хазяїв приватного будинку, який межує з п’ятиповерхівкою, і під огорожею якого знаходиться цей смітник. Їм байдуже, що безліч бактерій та мікробів потрапляють в грунт, а відтак - й до їх городу, де росте картопля та інші овочі.      
 
   Мешканці будинку сваряться і вимагають знову поставити контейнери на старе місце. Те, що прямо під вікнами розростається смітник, для людей не аргумент. Нова дорога теж не довід. Можливо, коли миші та криси полізуть до їх квартир, тоді люди отямляться. А чи не простіше було б просто слідкувати за чистотою свого ж двору та власноруч не забруднювати навколишнє середовище? 

Лисичанск инфо

Похожие новости

Комментарии

  1. andre-byrk
    25.01.2013 21:48

    Та с фотайте что выше СТРОМ МАШИНЫ творится

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее