«Береженого Бог береже»

      За вікном зима, а значить, що темніє рано, на вулиці морозно,холодно, отже перехожих особливо у вечирній час, майже немає, сніг приглушає кроки. І всі ці фактори грають на руку злочинцям та сприяють сприяють росту нак званої «вуличної злочинності».

    Але в багатьох випадках люди, які стали жертвами вуличного зловмисника бувають самі в тому винні. Адже халатно відносяться до особистої безпеки, тим самим провокуючи  на скоєння злочину. Так, багато хто носить гроші, мобільні телефони,банківські картки в зовнішніх та часто не застебнутих карманах, що дає змогу безперешкодньо заволодіти вашим майном. Також, як показує практика, багато хто носить банківську картку  завернуту в листок паперу, на якому зазначений пін код, завдяки чому крадії мають змогу відразу ж нею скористатись без зайвого клапоту. Щодня до міськвідділу міліції надходить у середньому по 3-4 повідомлення вчинення такого роду вуличних злочинів.

    Варто зазначити, що більшість карманних крадіжок скоюється при значному скупченні людей, в чергах, в громадському транспорті, на запинці,де за метушнею крадій залишається не поміченим.

   Звертаючись до жінок,  щоб не стати легкою жертвою грабіжників, повертаючись додому в темний час доби завжди просіть когось зустріти Вас.  Повертаючись додому пізно ввечері або вночі, не економте на власній безпеці – викликайте таксі Якщо вам заздалегідь відомо, що додому доведеться повертатися у самоті, не беріть з собою велику суму грошей, не надівайте дорогих ювелірних прикрас.

   Що ж до чоловіків, найчастіше вони стають жертвами злочинців, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. Жоден зловмисник не пройде мимо такого суб'єкта. Обов'язково спробує забрати те, що погано висить (золотий ланцюжок, сумку) або лежить (гаманець, картку, гроші або мобільний).

   Отже – будьте пильними, бережіть себе!

 

Анастасія Пивоварова,
Лисичанський МВ ГУМВСУ
у Луганск
ій области

Лисичанск инфо

  

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее