В Україні будують сучасну професійну армію!(фото)

   Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних Сил, здатних за потреби попередити будь-яку агресію проти нашої держави чи зазіхання на її територіальну цілісність. У цьому сенсі одним із пріоритетів військової реформи залишається перехід на стовідсоткове комплектування Збройних Сил військовослужбовцями служби за контрактом.

   На погляд начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани:

   «Основу нової армії складуть військові частини Сил постійної готовності (до 65% бойового складу), призначені для попередження чи швидкої ліквідації збройного конфлікту, охорони повітряного і підводного простору, прикриття важливих державних об’єктів. Сили резерву, призначені для нарощування сил постійної готовності, розгортання частин територіальної оборони в разі загрози масштабної агресії, складатимуть до 5% бойового складу.

   Такі зміни дадуть змогу більш ефективно і комплексно використовувати бойову спроможність армії, а разом із суттєвими реформами у сфері забезпечення життєдіяльності військ дадуть змогу зменшити загальну чисельність Збройних сил приблизно до 100 тисяч осіб.

   В Концепції реформування і розвитку Збройних сил до 2017 року зазначено, що з 1 січня 2014 року грошове забезпечення у Збройних силах зросте в три рази. Мінімальне утримання військовослужбовця за контрактом складе суму, еквівалентну 750–800$ в місяць. Командир взводу – мінімум 1150-1200$.

Загалом передбачено поступове підвищення грошового утримання військових у три рази, порівняно з нинішнім. У 2017 році рядовий першого року служби буде отримувати до 5,8 тис. грн., командир взводу – 8,4 тис., командир роти – 10,9 тис., батальйону – 12,1 тис., а командир бригади – 14,2 тис гривень.

   Нині опрацьовується запровадження системи стимулювання військової майстерності через введення в практику як матеріальних, так і моральних форм заохочення за досягнення в службі, високі показники в індивідуальній підготовці чи в підготовці військових підрозділів. Серед нових елементів нематеріальної мотивації – участь у навчальних програмах за кордоном, курсах лідерства, іноземних мов, навчання у вищих навчальних закладах держави під час проходження військової служби на пільгових умовах, пільгове санаторно-курортне лікування тощо.

   Важливим мотиваційним чинником є забезпечення військовиків і членів їхніх сімей житлом – як службовим, так і постійним – після певної вислуги років. Зокрема, можлива участь у проекті іпотечного кредитування з тим, аби військовослужбовець з початку служби почав накопичувати кошти. Як правило, перший контракт ми підписуємо з неодруженими, які будуть належним чином розквартировані. Другий зазвичай підписують уже сімейні, тому їх треба забезпечити гуртожитком покращеного типу. А вже на 15-й рік перебування в лавах Збройних сил контрактник має стовідсотково отримати повноцінне житло.»

   Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до Лисичанського міського військового комісаріату, який проводить набір громадян України на військову служу за контрактом у військові частини Збройних Сил України

 

   На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

- громадяни призовного віку від 18 до 25 років, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

- військовозобов'язані, з відповідною освітою  віком від 18 до 40 років.

 

 
  Адреса Лисичанського міського військового комісаріату:
93120, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, буд.151.

   Контактні телефони: (06451)7-04-07 або 0509788741.

 

   Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату

   підполковник   В.В.ІЛЬЧЕНКО

Лисичанск инфо

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Отлично! Отлично! 100% [1 Голос]
Очень хорошо Очень хорошо 0% [Нет голосов]
Хорошо Хорошо 0% [Нет голосов]
Удовлетворительно Удовлетворительно 0% [Нет голосов]
Плохо Плохо 0% [Нет голосов]

Последнее в фотогалерее