Лисичанський міський військовий комісаріат пропонуе

   На виконання завдань, визначених Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом та рішення Міністра оборони України щодо пріоритетних напрямів комплектування військ (сил) у 2013 році, в зв'язку із скасуванням призову молодого поповнення весною 2013 року для військових частин високомобільних десантних військ Збройних Сил України, в яких удвічі підвищено грошове забезпечення,

    Лисичанський міський військовий комісаріат
           П Р О П О Н У Є:
   Командування високомобільних десантних військ! Збройних Сил України (м.Київ)
   полковник Кривонос Сергій Григорович тел. 063-111-93-92
   полковник Касіяненко Золтон Дмитрович тел. 093-948-95-35
   майор Муковіз Тарас Павлович тел. 093-78-76-944

        ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ

    25-а окрема повітрянодесантна  бригада (Дніпропетровська область) є високомобїльною загальновійськовою оперативно-тактичною військовою частиною високомобільних  військ.  Вона призначена для виконання оперативно-тактичних, оперативних, а інколи стратегічних завдань самостійно або у взаємодії із з'єднаннями та військовими частинами родів військ і спеціальних військ видів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів держави. Як правило повітрянодесантна бригада призначається в резерв Верховного Головнокомандувача (Командувача ОУВ) або повітряний десант ОУВ і застосовується переважно на головних напрямках для виконання завдань в тилу противника.. Десантування бригади здії таками транспортної авіації ПС ЗС України.

   підполковник Скляров Ігор Миколайович тел. 063-15-93-779
   майор Кульчицький Юрій Дмитрович тел. 063-599-69-62

   79-а окрема аеромобільна бригада (м. Миколаїв) є високомобільною загальновійськовою      оперативно-тактичною      військовою частиною високомооїльних військ. Вона призначена для виконання тактичних, оператюно-тактачних, а інколи оперативних та стратегічних завдань самостійно або у взаємодії із з'єднаннями та військовими частинами родів військ і спеціальних військ видів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів держави.

   Савка Іван Іванович тел. 093-942-84-06,
   Адреса сайту частини 79 brigada.com.ua

   80-окремий аеромобільний полк (м, Львів) є високомобільною  загально військовою оперативно-тактичною військовою  частиною  високо мобільних військ. Вона призначена   для   виконання   тактичних, оперативно-тактчних, а іноді оперативних та стратегічних завдань самостійно або у взаємодії із з’єднанням та військовими частинами родів  військ і спеціальних  військ видів Збройних Сил  України. Інших військових формувань та правоохоронних органів держави.

   підполковник Радик Валентин Іванович тел. 063-39-79-869, 097-34-43-879
майор Бороздюк Ігор Богданович тел. 063-22-79-658
майор Синько Олег Михайлович тел. 093-754-37-89


    95-а окрема аеромобільна бригада (м. Житомір) є високомобільною загальновійськовою оперативно-тактичною      військовою частиною високомооїльних військ. Вона призначена для виконання тактичних, оператюно-тактачних, а інколи оперативних та стратегічних завдань самостійно або у взаємодії із з'єднаннями та військовими частинами родів військ і спеціальних військ видів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів держави.

   підполковник Іщенко Олександр Григорович тел. 093-46-94-235
   майор Пукасюк Руслан Вікторович тел 093-303-86-27


   102-й окремий склад зберігання повітрянодесантної техніки та майна (м. Житомір) призначений для зберігання повітрянодесантної техніки та майна
   капітан Атрощенко Руслан Петрович тел.093-44-87-747


 ТВО Військового комісара
Луганського обласного військового комісаріату
          полковник     А.Є.КУЧЕРЕНКО

Похожие новости

· Лисичанський міський голова зустрівся...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

Последнее в фотогалерее