„Люби і знай свій край”(фоторепортаж)

   20 березня 2013 року в приміщенні краєзнавчого музею відбувся традиційний конкурс по народознавству „Люби і знай свій край”.Присутні були учні загальноосвітніх шкіл міста, гуртківці Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

    На початку проведення конкурсу всіх привітав та представив членів журі директор КЗ „Позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді” О.М.Кустов.

   В конкурсі прийняли участь учні з 18-и шкіл міста та гуртківці Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Було представлено біля 50 робіт різноманітної техніки виконання: вишивка, бісероплетіння, квілінг (скручування з паперу), флористика, біокераміка (вироби з солоного тіста), аплікація, м’яка іграшка та ін.

    Представники кожної школи по черзі презентували свої конкурсні роботи та розповідали, чому саме вони зробили таку роботу, який використовували при цьому матеріал, хто приймав участь у виготовленні представленої роботи; при цьому учні красномовно „захищали” свої вироби розповідями та віршами.

   Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее