інспектори ДАІ затримали озброєного угонщика

   Десятого квітня до добового наряду для несення служби по забезпеченню безпеки дорожнього руху заступили два інспектори взводу ДПС ДАІ з обслуговування стаціонарного посту № 2 - однофамільці Попови. Багато колег зі взводу Сергія й Віктора жартома називають братами. А та надзвичайна подія, в епіцентрі якої вони опинилися, та коли їм обом довелося, ризикуючи життям, під кулями переслідувати й затримувати озброєного злочинця, зв'язала їх назавжди нерозривними узами.

   Надворі була глуха ніч. Наряд ДПС ДАІ патрулював вулиці, переміщуючись містом Сєвєродонецьком на службовому автотранспорті. І раптом у поле зору вартових доріг поблизу одного з будинків на вулиці Ломоносова потрапили двоє молодих людей. Їхні силуети напарники Попови помітили ще здалеку. Невідомі викликали підозру в наряду тим, що їхні дії були дуже швидкими та у всьому відчувалася нервозність. Інтуїція й досвід підказували Сергієві й Віктору, що на місці паркування відбувається щось дуже дивне.

   З наближенням автопатруля ДАІ до «копійки», молоді люди ще більше заметушилися. А коли відстань між автопатрулем і невідомими скоротилася до десятка метрів, останні зненацька кинулися тікати. У Сергія й Віктора не лишилося сумнівів, що вони стали свідками викрадення чужого автомобіля. У цій ситуації треба було діяти швидко й рішуче. Під покривом ночі зловмисники розбіглися в різні боки. Один з них відразу ж розчинився в темряві, а другий усе ще лишався в полі зору наряду. Саме його і стали переслідувати Сергій та Віктор. А коли нічний утікач зрозумів, що втекти йому не вдасться – зненацька дістав пістолет та відкрив з нього вогонь по міліціонерах. Кулі засвистіли над головами працівників ДАІ, але це їх не зупинило. Вони продовжили переслідувати озброєного злочинця, який, очевидно, і розраховував, що міліціонери, почувши постріли, не стануть ризикувати життям і дадуть йому можливість зникнути. Незважаючи на загрозу життю, вартові доріг наздогнали нічного стрільця, роззброїли його та затримали.

   Як з'ясувалося, затриманим виявився 19-річний учень одного з ПТУ міста Сєвєродонецька. У нього був вилучений пістолет «FLOBERPYTHON», заряджений малокаліберними патронами, а також цілий набір відмичок для проникнення до салонів чужих автомобілів. На допиті хлопець зізнався, що тієї ночі вони з приятелем спочатку хотіли угнати іншу машину. Але там не було палива та мотор не хотів слухатися. Після першої невдалої спроби вони обрали «копійку», що стояла неподалік.

   Власник «копійки», якою хотіли заволодіти нічні угонщики, вже написав заяву до міського відділення міліції, і за даним фактом відкрите кримінальне провадження. Потерпілий також висловив свою щиру вдячність напарникам Поповим, які, ризикуючи життям, затримували зловмисника. Наразі слідство перевіряє обох угонщиків на причетність до аналогічних злочинів, вчинених раніше, як на території Сєвєродонецька, так і інших населених пунктів регіону.

   Переконані, що мужній учинок старшини міліції Сергія Попова і його напарника – сержанта міліції Віктора Попова не залишиться без уваги керівництва ГУМВСУ у Луганській області.

Відділ зв'язків із громадськістю
ГУМВС України у Луганській області
(за матеріалами УДАІ ГУМВС)

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее