Куди слід подавати декларацію, якщо прописаний у одному місті а мешкаєш у іншому

ДПІ ВІДПОВІДАЄ НА ЗАПИТАННЯ

ЗАПИТАННЯ: Син працює та навчається у м. Києві, а зареєстрований за паспортом у м. Донецьку, в квартирі своїх батьків. Куди слід подавати декларацію про майновий стан і доходи, щоб скористатися своїм правом на податкову знижку?

ВІДПОВІДЬ: Згідно з пунктом 49.1 статті 49 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків.

Відповідно до пункту 45.1 статті 45 ПКУ платник податків — фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків — фізичною особою визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в органі державної податкової служби. Платник податків — фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

Отже, платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства має право надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той же час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, має подати декларацію до органу державної податкової служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.

В даному випадку таким органом є відповідна районна ДПІ у м. Донецьку.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську ДПС у Луганській області
информация Лисичанского горсовета 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее