ДПІ ВІДПОВІДАЄ НА ЗАПИТАННЯ

Заява на застосування спрощеної системи оподаткування при здійсненні виїзної торгівлі

 ЗАПИТАННЯ: Що повинна написати у заяві на застосування спрощеної системи оподаткування фізична особа — підприємець у графі: «Місце провадження господарської діяльності», якщо вона планує здійснювати виїзну торгівлю?

ВІДПОВІДЬ: Фізична особа-підприємець, яка самостійно виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, повинна дотримуватись вимог статті 298 Податкового кодексу України та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування (далі-заява) обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

При цьому у разі здійснення діяльності у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, ринках тощо) фізична особа-підприємець-платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви визначає: «Торгівля на ринках України» та/або «Торгівля на виставках України», інше.

У разі зміни місця провадження господарської діяльності (наприклад, у заяві зазначено «Торгівля на ринках України», а фізична особа-підприємець-платник єдиного податку планує здійснювати діяльність на виставках) платники єдиного податку першої та другої груп подають заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбудуться такі зміни, та зазначають місце провадження господарської діяльності — «Торгівля на виставках України».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську

информация Лисичанского горсовета

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее