Затримані двоє підлітків, які повідомили про замінування гімназії

             По гарячих слідах за лічені години працівниками міліції затримані двоє підлітків 1997 р.н., учні 9-Б класу одного з учбових закладів міста Лисичанська, один з яких, скориставшись мобільним телефоном свого друга, зателефонував до МНС і повідомив про замінування гімназії.

17 травня о 12.42 до чергової частини ГУМВС України у Луганській області від чергового ГУ МНС надійшло повідомлення про те, що їм зателефонував невідомий і повідомив: "У гімназії закладено бомбу".

Оскільки зловмисник не назвав конкретне місце "мінування", начальником ГУМВС України у Луганській області генерал-лейтенантом міліції Євгеном Миколайовичем Польським була дана команда перевірити абсолютно всі учбові заклади міста Луганська, що є гімназіями: №30, №42, №52 і №60.

У зазначених учбових закладах була проведена евакуація учнів і викладачів. На даний момент в гімназіях працюють фахівці - вибухотехніки, які обстежують приміщення учбових закладів на предмет наявності вибухових пристроїв.

Даний факт занесений до ЄРДР і кваліфікований за статтею 259 Кримінального кодексу України "Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян". Покарання, передбачене за це правопорушення, - від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт на строк до шести місяців або обмеження свободи на той же термін, а якщо таке діяння спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, то і позбавлення волі на строк до семи років. Крім того, суд, можливо, ухвалить рішення про відшкодування витрат на роботу всіх служб на "замінованому" об'єкті.

Наразі ведеться досудова перевірка. Зі слів одного з підлітків, хибним дзвінком до МНС він хотів зірвати заняття в гімназії.

 

Відділ зв'язків із громадськістю
ГУМВС України у Луганській області
 

Похожие новости

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее