Щодо погашення заборгованності із заробітної плати

Станом на 01.05.2013 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 10277,2 тис. грн. Упродовж квітня п. р. сума боргу зменшилась на 1416,2 тис. грн. або 12,1%.

У структурі загальної заборгованості найбільша її частина — 73,0% або 7505,6 тис. грн. припадає на підприємства, щодо яких відбувається процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом; на економічно активні підприємства — 26,4% або 2713,0 тис. грн. заборгованої зарплати та 0,6% або 58,6 тис. грн. — на економічно неактивні підприємства.

Серед економічно активних підприємств заборгованість суб’єктів комунальної форми власності на 01.05.2013 року становила 998,4 тис. грн., по підприємствах недержавного сектору — 1714,6 тис. грн.

Порівняно з даними на 01.04.2013 року заборгованість з оплати праці по економічно активних підприємствах в цілому зменшилась на 1476,0 тис. грн. або 35,2%.

Заборгованість підприємств-банкрутів міста упродовж квітня 2013 року зросла на 59,8 тис. грн. або 0,8%.

Найбільшими боржниками в категорії економічно активних підприємств є ТОВ «Лисичанськспецбуд», серед банкрутів — ВАТ «Лисичанський завод ГТВ», ,, Привільський завод «Електроприлад».

Що стосується економічно неактивних підприємств, то сума заборгованості на 01.05.2013 року залишилась на рівні попереднього місяця (58,6 тис. грн.).

Міська рада постійно контролює стан виплати та погашення заборгованості із заробітної плати працівникам міста. Протягом квітня п. р. було проведено 5 засідань комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати та іншим соціальним виплатам, в ході яких розглянуто проблемні питання, причини наявності заборгованості із виплати заробітної плати як по економічно активних боржниках так і по підприємствах-банкрутах.

В засіданнях комісії взяли участь представники місцевої влади, прокуратури міста, члени комісії (представники управлінь та відділів міської ради, Державної податкової інспекції, міського відділу ГУМВСУ в Луганській області, фондів соціального страхування, міського управління Пенсійного фонду) та запрошені керівники, арбітражні керуючи підприємств-боржників.

Варто зазначити що одне із засідань комісії було проведено з виїздом на підприємство і за участю представників трудового колективу підприємства-боржника з виплати заробітної плати.

За оперативними даними щотижневого моніторингу, з початку травня п. р. загальна заборгованість із заробітної плати зменшилась на 487,2 тис. грн., з них 468,4 тис. грн. погашено працівникам житлово-комунальної сфери. Станом на 21.05.2013 року борг дорівнює 9790,0 тис. грн.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради
информация Лисичанского горсовета

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее