Операція "Автобус-2013": нелегальні перевізники - загроза для вашого життя!

   З метою зміцнення транспортної дисципліни серед водіїв автобусів Державтоінспекцією України проводиться операція "Автобус-2013". Особлива увага приділяється перевізникам, діяльність яких не ліцензована. Аварія, яка трапилась 16 травня з Лисичанським мікроавтобусом марки "Фольксваген", який  віз продавців товару на Харківський ринок "Барабашова", той самий неприємний приклад, який ще раз нагадує: не треба забувати про власну безпеку, довіряючи своє життя перевізникам-нелегалам.

   На автодорозі "Київ-Харків" водій грубо порушив правила дорожнього руху та здійснив зіткнення під час обгону з автомобілем "Форд-транзит" та автомобілем "Міцубіші". Одна жінка загинула, травмовано 12 осіб. У важкому стані перебуває водій Лисичанського мікроавтобуса.

   Окрім недотримання водієм правил дорожнього руху, велику роль відіграв стан автотранспортного засобу. Переобладнаний вантажопасажирський вид транспорту, не призначений для перевезення більше 8 осіб. Таких на наших автошляхах чимало. 26 травня у Лисичанську в районі стадіону "Шахтар" було затримано нелегального перевізника, який віз 14 дітей і трьох дорослих на футбол у Сватове. Замість 8 сидінь було встановлено 19. Вантажопасажирський мікроавтобус було переобладнано з порушеннями, без узгодження з ДАЇ.

  Переобладнання мікроавтобусів стало невід'ємною частиною автомобільного бізнесу.
В результаті трансформації грубо порушуються технічні характеристики транспортного засобу. Впритул встановлюються як мінімум 10 додаткових пасажирських сидінь. А додаткові колеса, які допомагають витримати велику вагу, не встановлюються. Це недопустимо! Відсутність вікон в задній частині автобусу, неправильно встановлені склопакети, заблокований аварійний вихід з автотранспорту - пряма загроза життю пасажирів.  

   Літо - пора відпочинку та мрій про тепле море. На кожному кроці безліч оголошень про послуги перевізників. Проте до цього питання треба ставитись дуже уважно. Коли домовляєтесь про подорож розпитайте, чи має перевізник ліцензію, договір на перевезення пасажирів та досвід роботи.

   Майте на увазі: для міжміських перевезень не повинні використовуватись транспортні засоби місткістю до 22 місць. А якщо відстань до пункту призначення більше 150 км супроводжувати автобус повинні два водія.
Ніна Бірючкова

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

Последнее в фотогалерее