До уваги мешканців міста!

Виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до відома мешканців міста Лисичанська, що Постановою КМУ від 22 травня 2013 р. № 357 «Про внесення змін до Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» поновлено прийом документів від фізичних осіб, що утримують молодняк великої рогатої худоби, для отримання дотації за утримання молодняку у розмірі:

  • 250 гривень за голову — за молодняк віком від 3 до 6 місяців;
  • 500 гривень за голову — за молодняк віком від 6 до 9 місяців;
  • 750 гривень за голову — за молодняк віком від 9 до 12 місяців;
  • 1000 гривень за голову — за молодняк віком від 12 до 15 місяців.

Для отримання дотації за молодняк фізичним особам необхідно подати до управління економіки Лисичанської міської ради (вул. Комсомольська, 10, к. 22) копії таких документів:

— паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів, а в разі утримання 10 і більше голів молодняку — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

  • паспорта особи;
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
  • довідки про підтвердження наявності на відповідну дату у зазначених в реєстрі фізичних осіб молодняку великої рогатої худоби, який народився в їх господарствах, отриманої від голови відповідного вуличного комітету.

З усіх питань щодо отримання дотацій слід звертатись до управління економіки Лисичанської міської ради за телефоном 4-68-14, або до управління ветеринарної медицини в м. Лисичанську за телефоном: 7-19-54.
информация Лисичанского городского совета

Похожие новости

· До уваги забудовників індивідуальних ...

· До уваги працівників та пенсіонерів, ...

· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

Последнее в фотогалерее