Першого червня 2013 року, в день захисту дітей, прокурор міста Лисичанська Лазуренко В.М., відвідав з благодійним візитом Лисичанський центр соціально-психологичної реабилитації для дітей.

Допомога дітям, позбавленим батьківського піклування, є одним з найболючіших питань сьогодення. Побороти проблему вкрай важко, тому держава і суспільство мають постійно приділяти підвищену увагу подоланню цього негативного соціального явища.

Лисичанський центр соціально-психологичної  реабилитації для дітей – це заклад соціального захисту для тривалого (стаціонарного) перебування дітей віком від 3 до 18 років. У центрі знаходяться діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги.

В день захисту дітей, прокурор міста Лисичанська Віктор Миколайович Лазуренко, відвідав Лисичанський центр соціально-психологичної  реабилитації для дітей. Діти отримали в подарунок м’ячі, іграшки, комплекти для гри в бадмінтон та настільний теніс, розвиваючі ігри, а також смачні солодощі. Крім того, в ході зустрічі проведено бесіди з викладачами та директором, та обговорено низку важливих моментів з питань благоустрою центру, які Віктор Миколайович взяв на особистий контроль.

Після цього, прокурор відвідав багатодітну сім’ю, де приділив увагу дітям та поспілкувався з матір’ю, яка одна вирощує шість дітей.

Такі візити до дитячого притулку є для прокурора щорічною традицією. Не менш важливим для майбутнього цих дітей є захист їх інтересів органами, уповноваженими на це державою.
Прокурорами прокуратури міста постійно перевіряється додержання вимог законів на цьому напрямку. Найбільш проблемні на сьогодні питання — забезпечення дітей, які залишились без батьківського піклування, житлом після закінчення навчання, працевлаштування цих дітей, розшук деяких батьків для встановлення дитині відповідного статусу.

У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі.  Турбота про дітей, захист їхніх прав — один з найголовніших наших обов’язків – сказав прокурор міста.

Прес служба прокуратури міста

Похожие новости

· ИННОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ОТКРЫТ!

· Инновационный центр в Лисичанске

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· У Лисичанську в комунальну власність ...

Последнее в фотогалерее