У Лисичанську пройшло роздільне штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту

15 серпня, в місті Лисичанську пройшло роздільне штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи за темою: "Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації у разі аварії на хімічно-небезпечному об’єкті «Товариство з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод».

Керував тренуванням заступник міського голови Володимир Анцупов. До тренування були залучені наступні служби: міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; відділ з питань цивільного захисту населення міської ради; спеціалізовані служби цивільного захисту (далі — ЦЗ) міста, а саме: оповіщення та зв’язку, медична, охорони громадського порядку, оперативно-рятувальна; особовий склад формувань цивільного захисту ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»; збирачі інформації «Служби 05».

Під час тренування практично відпрацьовані наступні питання:

1. Оповіщення та збір: керівного складу ЦЗ міста, міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізованих служб ЦЗ міста, які залучались до тренування.

2. Оцінка обстановки, прийняття відповідних рішень і доведення їх до органів управління та сил ЦЗ міста, що залучались до виконання заходів по захисту населення і територій у разі виникнення аварії на хімічно-небезпечному об’єкті ТДВ «Лисичанський желатиновий завод».

3. Створення та організація роботи штабу з ліквідації НС згідно з планом реагування на НС.

4. Робочі документи по проведенню тренування.

5. Організація взаємодії органів управління та сил ЦЗ міста під час виконання заходів по захисту населення і територій у разі виникнення аварії на хімічно-небезпечному об’єкті.

Відділ з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее