Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2013 року

Витяг з наказу військового комісара Лисичанського міського військового комісаріату від 12 вересня 2013 року № 106

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента від 09.11.2012 року № 635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» з 01 жовтня 2013 року по 30 листопада 2013 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю м. Лисичанська для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988-1994 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю до Лисичанського міського військового комісаріату за адресою: м. Лисичанськ вул. К.Маркса, 151, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до міського військового комісаріату 10 жовтня 2013 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу, і тимчасово перебувають на території м.м. Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством .

Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату підполковник В.В.Ільченко
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Лисичанські депутати відзвітують пере...

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее