В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ШИРОКОМАСШТАБНА ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ "ЛИСТ МІЛІЦІОНЕРУ"

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ШИРОКОМАСШТАБНА ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ "ЛИСТ МІЛІЦІОНЕРУ"
    Про це у рамках брифінгу, що відбувся у міліцейському відомстві, повідомив начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко. Початок цієї акції співпадає з початком навчального року в середніх загальноосвітніх навчальних закладах.
 
    «Акція чи не вперше проводиться в настільки широкому форматі і має виключно просвітницьку спрямованість. Мета заходу - налагодження партнерських і довірливих відносин працівників міліції з підростаючим поколінням, встановлення зворотного зв'язку з молодими людьми, популяризація серед дітей міліцейської праці», - зазначив начальник Управління.

    За його словами, не менш важливим у проведенні заходу є профілактика причин і умов, що сприяють виникненню негативних явищ у дитячому середовищі.

   «За умовами акції всі діти загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та ліцеїв незалежно від національності та віросповідання - учні 3-5 класів упродовж з 1 вересня по 1 грудня цього року можуть написати свої листи нашим співробітникам. Важливо, щоб творчий лист виражав власні погляди і роздуми дитини. Наприклад, побажання, відгуки або ж власні погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер, а також у яких випадках він може прийти на допомогу», - розповів правоохоронець. Олексій Лазаренко також підкреслив, що діти можуть написати і поради, яким чином міліціонер повинен спілкуватися з учнями.
 
   Керівник служби зазначив, що об’єм листа не повинен перевищувати одну сторінку, а наприкінці позначатися короткі відомості про автора: його прізвище, ім'я, вік, клас та повне найменування навчального закладу. Роботи слід направляти на електронну адресу підрозділу - ditypolice@mvs.gov.ua
«Кращі роботи будуть надруковані у відомчому ілюстрованому друкованому виданні «Іменем Закону» і відомчому сайті МВС України», - підсумував Олексій Лазаренко.
Варто зазначити, що дітей, чиї роботи будуть визнані найцікавішими, запросять до МВС для нагородження з нагоди 22-річниці святкування Дня української міліції - 20 грудня цього року.

УЗГ МВС України

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

Последнее в фотогалерее