Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

   Станом на 01.09.2013 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 9864,1 тис грн., що на 554,4 тис грн. більше, ніж на 01.08.2013 року. Порівняно з початком року зменшення заборгованості становить 163,1тис грн. або 1,7%.

   До складу боржників входять економічно активні підприємства, заборгованість яких становила 2200,4 тис грн. або 22,3% від загального боргу, підприємства-банкрути на суму 7614,5 тис грн. або 77,2% та економічно неактивні підприємства — 49,2 тис грн. або 0,5%.

   Проти даних попереднього місяця збільшення заборгованості із заробітної плати допущено в категорії активних-боржників на 456,1 тис. грн., що обумовлено зростанням невиплати «заробленого» працівникам в Лисичанській філії «Технотканина» та виникненням заборгованості на КСП «Лисичанськводоканал». Загальний борг підприємств-банкрутів збільшився на 107,7 тис. грн., в тому числі на ДП «Лисичанська ТЕЦ» та Привільському заводі «Електроприлад».

   По підприємствах, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у попередні роки (економічно неактивні), суму боргу з оплати праці зменшено порівняно з даними на 01.08.2013 року на 9,4 тис грн.

   Стан справ щодо погашення існуючої заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах, шляхи та перспективи її ліквідації розглянуто на черговому засіданні міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та іншим соціальним виплатам, яке провів 18 вересня заступник міського голови Головньов М.С. за участю членів комісії, співробітника міського відділу ГУМВС України в Луганській області та запрошені керівники підприємств-боржників.

   За даними щотижневого моніторингу, станом на 24.09.2013 року загальна сума боргу на підприємствах міста становила 9294,1 тис. грн., що на 570,0 тис. грн. менше, ніж на початок вересня (за рахунок часткового погашення заборгованості на економічно активних підприємствах).

   Начальник УПСЗН О.А. Єздакова
   информация Лисичанского горсовета

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее