Лисичанські спортсмени увійшли до складу команди Луганської області

  Лисичанські спортсмени увійшли до складу команди Луганської області


   Цього тижня у Івано-Франківській області визначали найкращiх спортсменів України з пауерліфтінґу. За це звання поборолися й наші земляки. Лисичанки – представниці слабкої статі – на цих змаганнях виявилися одними з кращiх.

   Більше сотні спортсменів зі всіх областей України – з 2 по 10 грудня змагалися у Коломиї, що на Івано-Франківщині, де проходив Кубок та Чемпіонат України з пауерліфтінгу. Серед учасників було й п’ять лисичанських спортсменів – троє дівчат та двоє хлопців.

   Лисичанські спортсмени увійшли до складу команди Луганської області, що у загальному заліку блискуче виступила на цих змаганнях. Ця перемога далася справді не легко. Хоча для цього виду спорту головними і є – сила та витримка.

   Пауерліфтінґ ще називають силовим триборством. Адже в якості дисциплін в нього входять три вправи: присідання зі штангою, жим лежачи та тяга - які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмен
Дівчата зізнаються, що зупинятися на досягнутому не збираються. І вже готуються до всеук раїнського чемпіонату з пауерліфтінґу, що відбудеться вже у лютому.

   Підготував спортсменів Олександр Цвік, тренер вищої категорії з пауерліфтінґу.

   На фото: Каріна Курінна, та Христина Шумова, срібнi призерки Чемпіонату України з пауерліфтінґу.

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичанські депутати підтримали зверн...

· Лисичанські депутати відзвітують пере...

Последнее в фотогалерее