До уваги суб’єктів господарювання

Згідно змін до постанов № 1218 «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів» від 3 серпня 1998 р, та. № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» від 31 серпня 1998 р, внесених постановою від N 748 від 7 серпня 2013 р. критерієм включення об’єкта утворення відходів до реєстру є показник загального утворення відходів (Пзув), який розраховується за формулою:

Пзув = 5000 х м1 + 500 х м2 + 50 х м3 + 1 х м4, де м1, м2, м3, м4 — умовні одиниці, значення яких дорівнюють кількості утворених на ОУВ відходів за класами небезпеки (1, 2, 3, 4 класи відповідно). Крім власників які звільняються від одержання лімітів на утворення та розміщення відходів, згідно п. 8 наданої постанови, належать:

власники відходів як вторинної сировини, які провадять статутну діяльність із збирання і заготівлі таких відходів; власники відходів, які не підлягають включенню до реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 р. № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів»

Власники відходів, зазначені в абзаці третьому цього пункту, подають щороку через дозвільні центри, центри надання адміністративних послуг декларацію про відходи. Реєстрація декларацій про відходи здійснюється на безоплатній основі. Декларації про відходи передаються до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Таким чином, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертає вашу увагу на необхідність вчасного подання зазначених документів та безумовного виконання діючого законодавства України в сфері поводження з відходами.
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· До уваги забудовників індивідуальних ...

· До уваги працівників та пенсіонерів, ...

Последнее в фотогалерее