До уваги суб’єктів господарювання!

    Лисичанська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону Україну «Про безпечність та якість харчових продуктів» з 01.01.2015 року передбачається заборона реалізації та обігу м’яса від подвірного забою, внаслідок чого буде неможлива реалізація на агропродовольчих ринках та окремих торгівельних об’єктах такого м’яса.

    Таке становище при подальшому невиконанні заходів із створення об’єктів для забою сільськогосподарських тварин та птиці приведе до суттєвого погіршення забезпечення населення свіжим м’ясом, буде штучно утворювати перепону для людей, які займаються вирощуванням тварин для реалізації їх на м’ясо. З метою безумовного виконання вимог Закону Україну «Про безпечність та якість харчових продуктів», виключення загрози погіршення постачання населенню свіжого м’ясо та реалізації вирощуваного на м’ясо поголів’я худоби, міською владою запропоновані вільні земельні ділянки для розташування забійних пунктів на території міста за адресою: вул. Артемівська у м. Лисичанську, які будуть в повній мірі задовольняти потреби населення, та відповідатимуть ветеринарно-санітарним правилам для боєнь, забійно-санітарних пунктів.

    За повною інформацією звертатися до управління економіки Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Комсомольська, 10.

    Схема місця розташування земельної ділянки для розміщення бойні по вул. Артемівська у м. Лисичанську
    Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· До уваги забудовників індивідуальних ...

· До уваги працівників та пенсіонерів, ...

Последнее в фотогалерее