Анонс культурних та спортивних заходів з 13 по 19 січня

Протягом тижня у закладах культури пройдуть заходи до

200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, а саме:

— З 13 по 19 січня у Привільській дитячій школі мистецтв проходитиме виставка робіт учнів образотворчого мистецтва «Безсмертне слово Кобзаря»;

— 16 січня об 11.00 у Лисичанському торгово-кулінарному ліцеї розпочне роботу літературна вітальня «І мене в сім’ї великій, сім’ї вольній, новій...»;

— 17 січня о 12.00 в центральній бібліотеці пройде міський конкурс знавців творчості Т.Г. Шевченко «Незабутній Кобзар»;

— 17 січня о 14.00 у ПК ім. В.М. Сосюри відбудеться літературне свято «Слово Кобзаря».

До дня народження українського поета В.М. Сосюри 14 січня о 14.00 у міському краєзнавчому музеї пройде урок-портрет «Співець праці та кохання», а 16 січня о 14.00 у ПК ім. В.М. Сосюри — літературний вечір «Поезія Сосюри у вічності звучить».

14 січня о 10.00 у ПК ім. В.М. Сосюри розпочнеться театральна вистава «Новорічна казка», а о 13.00 у ПК ім. В.І. Леніна відбудеться тематичний вечір «Українські колядки. Історія відновлення». У цей же день о 17.00 у Лисичанській дитячій музичній школі № 2 пройде концерт «Провожая Рождество».

16 січня о 13.00 всі бажаючі матимуть змогу відвідати музичний вечір «Звуки музыки» у ПК ім. В.І. Леніна, присвячений Ф. Шуберту.

Крім того, 15 та 16 січня лисичанські спортсмени візьмуть участь у Чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків, який проходитиме у м. Луганську.
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

Последнее в фотогалерее