Податкова служба відповідає на запитання

Застосування РРО при проведенні розрахунків вдома у замовника.

ЗАПИТАННЯ: Чи повинні суб’єкти господарювання при наданні ритуальних послуг застосовувати РРО, за умови проведення розрахунків вдома у замовника?

ВІДПОВІДЬ: Згідно з пунктом 21 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі-РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000р. № 1336 із змінами та доповненнями, розрахункові операції за надані ритуальні послуги дозволено проводити без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій за умови, що розрахунки проводяться вдома у замовника.

Для форм і умов проведення діяльності, визначених пунктом 21 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Друкування дублікату фіскального касового чека у разі його втрати.

ЗАПИТАННЯ: Чи передбачено друкування дублікату фіскального чеку у разі його втрати?

ВІДПОВІДЬ: Друкування дублікату фіскального касового чеку у разі його втрати функціями реєстратора розрахункових операцій (РРО) та нормами чинного законодавства не передбачено, оскільки, при друкуванні Z-звіту відбувається обнулення регістрів денних підсумків оперативної пам’яті та даний звіт містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним зазначеним кодом окремо з моменту програмування товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості, літерного позначення ставки ПДВ і загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги).

Штрафні санкції за неподання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО.

ЗАПИТАННЯ: В якому розмірі застосовуються штрафні санкції за неподання до органів Міндоходів звітності, пов’язаної із застосуванням РРО?

ВІДПОВІДЬ: Відповідно до пункту 9 статті 17 Закону про реєстратори розрахункових операцій (далі-РРО) до суб’єктів господарювання застосовуватимуться штрафні санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме: 170 грн., у разі неподання до Міндоходів України звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних чеків з РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області
  Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее