За результатами 15 перевірок до бюджетів усіх рівнів донараховано майже 1 млн.грн.

     «З початку поточного року фахівцями відділу податкового аудиту ДПІ у м. Лисичанську проведено 15 позапланових перевірок. За результатами здійснених перевірок донараховано до бюджетів усіх рівнів 918,0 тис. Грн., з яких: податку на прибуток — 549,0 тис. Грн.; податку на додану вартість — 368,0 тис.грн.; інших податків — 1,0 тис.грн.» — про це повідомила начальник відділу податкового аудиту ДПІ у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області Ольга Кирюхіна.

За її словами — по результатам перевірок підприємств — «транзитерів», які формують «ризиковий» кредит для третіх осіб встановлено відсутність реального здійснення господарських операцій на суму завищення податкових зобов’язань з податку на додану вартість (ПДВ) у розмірі 41 319,8 тис. Грн.; на суму завищення податкового кредиту з ПДВ у розмірі 39 221,1 тис. Грн.; завищено валові витрати, та витрати, що впливають на визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток у сумі 177 432,3 тис.грн.; завищено валові доходи та доходи, що впливають на визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток у сумі 183 505,8 тис.грн. Акти, у яких відображено відсутність реального здійснення господарських операцій направлені по ланцюгу постачання до підприємств — «вигодонабувачів».

«Боротьба зі злочинними схемами у сфері оподаткування потребує нового підходу до оцінки діяльності суб’єктів господарювання. Слід виявити усі зв’язки тіньовика та виявити замовника послуг. Адже знешкодити лише мінімізатора — замало, його клієнти знайдуть іншого виконавця, тож на сьогоднішній день актуальною є тісна співпраця всіх підрозділів Міндоходів у напрямку ліквідування схем мінімізації та визнання недійсними установчих документів фірм з ознаками фіктивності та відстеження всіх угод між цими фірмами та суб’єктами підприємницької діяльності» — підкреслила Ольга Кирюхіна.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області
 Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· В Лисичанске оштрафовали администрати...

· На Луганщине налоговики разоблачили д...

Последнее в фотогалерее