Віктор Лазуренко: "Про стан законності у 2013 розі та заходи щодо її зміцнення"

   27 лютого 2014 року, прокурором міста Лисичанська Віктором Лазуренком, на сесії Лисичанської міської ради, відповідно до п. 5 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» проінформовано державні органи та громадськість про стан законності та заходи щодо її зміцнення.

   Прокурор міст зазначив, що правоохоронними та іншими державними органами, у взаємодії з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, вжито заходів, спрямованих на забезпечення законності і правопорядку в регіоні.

   Як наслідок, на 18% зменшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, на 46% — розбоїв, на 35% — тяжких тілесних ушкоджень, на 48% — кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин. Рівень розкриття правопорушень становить 52,5% (по області — 45,7%).

   З метою узгодження дій правоохоронних органів щодо протидії злочинності та корупції у регіоні у січні 2014 року в прокуратурі міста проведено координаційну нараду, рішенням якої визначено заходи, спрямовані на покращення профілактики правопорушень.

   Прокурор міста Лисичанська Віктор Лазуренко
   Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· Про результати діяльності спостережно...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

Последнее в фотогалерее