Санітарне очищення міста (Фоторепортаж)

   З приходом весни від сону пробуджується природа, а у людей прокидається любов до прекрасного. Зробити місто чистим і красивим, зібрати сміття  після зими, запропонувало  організаціям та учбовим закладам керівництво  житлово-комунального господарства  Лисичанська.  

   Працівники Лисичанського виконкому, підприємств, організацій вперше у цьому році вийшли на санітарне очищення міста. За сценарієм: покопати, посадити, полити - сьогодні не працюють. Кажуть, цього разу  інша мета - зібрати сміття, а головне, недопалки, яких безліч на газонах.

    Колективи  учбових  закладів міста цього дня теж активно працювали: хто вичищав свою прилеглу територію, хто - паркову зону у центрі міста: вигрібали сухе листя, вимітали сміття біля меморіалу "Танк" та на дитячому майданчику. І це - тільки початок заходів з благоустрою території Лисичанська.

 

    Роботи з благоустрою тільки розпочались, але для працівників санепідслужби Лисичанська - майже завершились. Ще два тижні тому територію вичистили від сміття та листя, а сьогодні вже і бардюри побілили. Такий порядок може служити прикладом і для організацій, і для мешканців нашого міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие новости

· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

Последнее в фотогалерее