Вечір-портрет (фоторепортаж)

   9 квітня 2014 р. у приміщенні краєзнавчого музею відбувся вечір-портрет, присвячений 90 річчю від дня народження Федора Трохимовича Тімонова, Героя Радянського Союзу, директора шахти ім. Г.Капустіна (1965-1975 р.р.), Почесного громадянина м. Лисичанська.

   Серед запрошенних були, це Тімонова В.Г. – дружина Ф.Т.Тімонова, Попєлова Н.Ф. – дочка Ф.Т.Тімонова, а  також присутнi були - Власов М.Л. – секретар міського голови, Голуб О.М. – заступник міського голови, Ткаченко Л.В. – начальник відділу культури, представники вугільних підприємств міста, ветерани шахтарської праці, заслужені шахтарі України, почесні громадяни міст Лисичанська і Новодружеська, учні 10-х класів ОШ № 8, студенти гірничого технікуму, ЗМІ

   На початку проведення заходу було надане слово секретарю міської ради М.Л.Власову, який привітав всіх присутніх у залі та відмітив важливість проведення таких заходів, а також подарував дружині Ф.Т.Тімонова „Книгу Пам’яті України. Переможці.”, екземпляр газети „Новый путь”, де розміщена стаття про Ф.Т.Тімонова і буклет „Лисичанськ”.

  Далі ведучі О.Кротик та О.Астрєніна зробили невеличкий екскурс в минуле, ознайомили присутніх з біографією, бойовими та трудовими шляхами Ф.Т.Тімонова від юності до часів, коли він став директором шахти.

  Потім слово надавалося представникам різних шахтарських професій, які знали колишнього директора, працювали з ним: І.К.Нагорний, В.Я.Мовчан, В.Я. Збаражський, І.Д.Каланчук, В.С.Проскура, А.Г.Проскура, С.Л.Курцов та інші.
Кожен з запрошених розповідав про свій трудовий шлях, досягнення, а також цікаві випадки з життя та співпраці. Вci наголошували у своїх виступах на тому, що найважливішу роль у нелегкій шахтарській праці відіграє людський фактор, тобто відношення людей до роботи. Ф.Т. Тімонов це добре розумів, беріг кадри, підтримував їх сім’ї.

Музичне оформлення заходу забезпечили: Михайло Мельник, Юлія Тєлушкіна, ансамбль скрипачок „Кантавілє” музичної школи №1, сімейний ансамбль „Триольки”.

  Слово для виступу було надане представникам студентської молоді Євгену Жерліцину та Івану Єрошенку, студентам Лисичанського гірничого технікуму, які відзначили масштаб особистості Ф.Т.Тімонова, що є прикладом для наслідування молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее